Poznaj mnie bliżej

Fotografia to dla mnie jedyna w swoim rodzaju sztuka. Sztuka obserwacji.Fotografując nieustannie poszukuję i  odkrywam coś niesamowitego.Dla mnie nie istnieje zwyczajność a każdą rzecz traktuję jak źródło inspiracji.

Nazywam się Tobiasz. Regularnie wpisuję w nawigację podróż w nieznane a z tej podróży przywożę najpiękniejsze kęsy Twojego czasu. Wierzę, że aparat fotograficzny jest w stanie uchwycić znacznie więcej niż ludzkie oko. Bo światło jest źródłem wszystkiego. Widzę w kolorze. Odważam się być irracjonalnym, ośmielam się śmiać, uwalniam od formy i z wdzięcznością patrzę jak Ty promieniejesz energią słoneczną.

Skontaktuj się ze mną!

Zapraszam do wspólnego świętowania momentu!

Skontaktuj się

Masz pytania? Porozmawiajmy :)